İlginç Nişan Organizasyonu Fikirleri

Evlilik yolunda atılan ilk ve en özel adım olan nişan törenini yapmaya karar verdiniz ve hazırlıklara başladınız.

Evlilik yolunda atılan ilk ve en özel adım olan nişan törenini yapmaya karar verdiniz ve hazırlıklara başladınız. İlk olarak nişan organizasyonunuzu evde mi dışarıda bir yerde mi yapacağınıza karar vermelisiniz. Elbette bu özel günün çok güzel anılar bırakmasını isteyebilirsin. Bu sebeple nişan organizasyonun  süslemeleri ve konsepti çok önemli. Çünkü her nişanlı çift gibi sizde organizasyonunuzun güzel, kusursuz ve uzun zaman konuşulmasını hatırlanmasını isteyebilirsiniz. Nişan organizasyonunuz için farklı fikirler arayışı içindeysen biz senin için bir liste oluşturduk.

İlk olarak eskitme kapıdan bir fon yapabilirsin! İlginç değil mi? Aslında bu konsept daha çok açık hava mekanlarında, kır konsepti bir nişan organizasyonu tercih edecek kişiler için uygun olacaktır. Böyle bir mekan düşünüyorsan eskitme kapı fonunun çok hoş olacağını söyleyelim. Bu eskitme kapının önünde çekindiğiniz fotoğraflarınız harika çıkacaktır. Bu kapıyı yeni hayatınıza açılan ilk kapı olarak düşünebilirsiniz. Eskitme kapı fonunu tercih edeceksen tüm konsepti de buna göre uyarlamalıyız. Yani ağır, şık şamdanlar yerine kır çiçekleri veya yine eskitme ürünler ile bir nişan organizasyonunu senin için planlayabiliriz.

Nişan organizasyonunda farklılıktan yanaysan heykel aksesuarlar tam sana göre! Eğer sanatsever bir çiftseniz nişan organizasyonunuzda eski dönemlerden kalma heykelleri masalarınızı süslemek için kullanabilirsiniz.

Biz detaylara önem veren bir çiftiz diyorsanız da sizin için sizin baş harflerinizden veya isimlerinizden oluşan peçeteler bastırabiliriz. Eğer nişan organizasyonun yemekli olacaksa kesinlikle size önerimiz bu olacaktır. Peçetelerinizi konseptinize uygun kurdele veya çiçeklerle süsledik mi inanılmaz!

Nişan organizasyonunuz akşam olacaksa ve masalarınızı ışıl ışıl ve çok daha şık göstermek istiyorsanız sizin için sallanan mumlar ile bir organizasyon yapabiliriz. Son zamanlarda organizasyonlarımızda sıkça kullandığımız fanus içine yerleştirdiğimiz mumlar senin organizasyonunda neden olmasın?

Nişanım standart olmasın, farklı olsun ve her detayı bizimle ve bize özgü olsun diyorsan senin için bir fikrimiz daha var. O da fotoğraf çekmek için çerçeveler! Fotoğraf çerçevelerin yanı sıra rengarenk gözlükler, peruklar, şapka ve yelpazeler ile nişanın için aksesuar köşesi oluşturuyoruz. Sevdiklerin bu köşeye gelerek aksesuarları kullanarak fotoğraf çekimi yapabilirler.