Nişan Organizasyonu Fikirleri

Nişan organizasyonunuza karar verdiniz, fakat aklınızda hangi konsepti seçeceğinize dair bir fikir yok. Bu yazımızda sizler için farklı fikirlere yer vereceğiz.

Nişan organizasyonunuza karar verdiniz, fakat aklınızda hangi konsepti seçeceğinize dair bir fikir yok. Bu yazımızda sizler için farklı fikirlere yer vereceğiz. Nişan organizasyonunuz için davetlilerinize özel ikramlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Örneğin soğuk içeceklerin yer aldığı bir limonata masası farklılık katabilir. Büyük cam sebiller yardımı ile servis edebileceğimiz limonatalar yaz aylarında yapılan organizasyonlar için vazgeçilmez. Limonata, portakal suyu, vişne suyu veya nar suyu.. Bunların hepsi olabilir. Seçilen içeceğe özel masayı süslemekteyiz.

Nişan organizasyonunu büyük bir mekanda ve yemekli olarak düşünüyorsan bir oturma düzeni de oluşturmalısın. Sandalyelere veya masalara yerleştirebileceğin davetli isimleri ile gelen davetlilerine kendilerini oldukça özel hissettirebilirsin.

İşte sana yepyeni bir fikrimiz daha var! Nişan organizasyonunda fark yaratmak istiyorsan dans eden arkadaşlarına güzel bir jest yapabilirsin. Stilettolar ile dans etmek oldukça zor. Arkadaşların yorulmasın diye düşünüyorsan onlar için bir yedek ayakkabı ayarlayabiliriz. Örneğin nişanının kapalı bir mekanda yapacaksan pisipisi veya babet, kumsal da yapacaksan ise parmak arası terlikler tercih edebiliriz. Bizce bir düşün!

Nişan organizasyonunda balkabağı konsepti bizimde favorilerimiz arasında. Yaz ayları değilde osnbahar aylarında bir nişan organizasyonu yapmayı planlıyorsanız bu konsept oldukça ideal olacaktır.

Nişan organizasyonunda bu konsepti tercih edeceksek odağımız balkabağı olacak. Balkabağı yanında mevsime uygun sonbahar renklerini de tercih etmemiz hoş olacaktır. Bu konseptte masada veya dekorda kuru yapraklar, turuncu kızıl tonlarda çiçekler ve soft renklerde örtüler tercih ediyoruz. Yine sizin istekleriniz doğrultusunda konseptimizi çeşitlendirebilir veya sadeleştirebiliriz.

Yine aynı şekilde ilkbahar konsepti de çok şık bir tercih olacaktır. Kır çiçekleri ile donatılmış bir masa ve arka fon ile baharı kutlamaya ne dersin? Pastadan dekora, dekordan hediyeliklere ve ikramlıklara kadar bahar çiçekleri ile süslü bir organizasyon hazırlayabiliriz. Elbiseni de ilkbahar renklerine uygun tercih ettiğinde mükemmel uyumu yakalamış olacağız. Sizin için farklı organizasyon fikirlerini sunduk. İster evde, isterseniz kapalı mekanda, isterseniz açık havada yapacağınız nişan organizasyonlarınızda size özel konseptlerimizle Muson Event olarak daima yanınızdayız. Detaylar için bizimle iletişime geçiniz.