Nişan Organizasyonu Kararı

Evliliğe giden bu güzel yolda ilk adımı atma zamanı! Aileleriniz tanıştı ve gün belirlendi. Geriye ise ilişkinizi yüzükle taçlandırma ve resmiyete dökmesi kaldı.

Evliliğe giden bu güzel yolda ilk adımı atma zamanı! Aileleriniz tanıştı ve gün belirlendi. Geriye ise ilişkinizi yüzükle taçlandırma ve resmiyete dökmesi kaldı. Nişan organizasyonunuz çok özel, güzel ve ince detaylarla düşünülerek hazırlanmış olmasını isterseniz bir organizasyon firması ile çalışmanız yararlı olacaktır. O güne dair bir hayal kırıklığı olmasın, her şey kusursuz olsun, bu stresten ben neyi nasıl yapacağımı bilemem diyenler için organizasyon olmazsa olmaz bir seçenektir.

Nişan organizasyonunuzu dışarıda bir mekanda veya ev içinde yapabilirsiniz. Evinizde de çok güzel bir organizasyon olabileceğini unutmayın. Bu güzel gün için hayallerinizi eve sığdırabiliriz, sıcacık bir organizasyona imza atabiliriz. Tüm hazırlıklara başlamadan nişan töreninin evde nasıl olacağını iyice araştırmanız gerekir. Hala mekan seçimi yapamamışsanız ise sizlere tavsiyemiz evinizin salonunun bu organizasyon için yeterli olacağıdır.

Nişan organizasyonlarınızda arka plan olarak fon veya duvar kağıdı seçebiliriz. Konseptinize uygun bir pano yapabiliriz. Burada isminiz veya baş harfleriniz yer alabilir. Evde nişan organizasyon süslemelerinizde çoğunlukla soft tonlar ve pembe renkler tercih edilir. Fakat farklı renklerle de organizasyon yapmak isteyenler olabiliyor. Burada tamamen sizin zevkiniz ve hangi rengi sevdiğiniz önemli. Soft tonların yanı sıra siyah, kahverengi ve gold tonlarda da organizasyonlar yapmaktayız. Sizde burada bir düşünün siyah renkler asi ruhlar size göre mi yoksa soft tonlar şeker pembeler mi size göre?

Evde organizasyon yaparken aksesuarlarınızı konseptinize uygun seçerseniz gereksiz karışıklıklara yer vermemiş olursunuz. Evde bir nişan organizasyonu yapacaksanız seçimleriniz arasında balonlar, mumlar ve mumluklar, çiçekler, şamdanlar, arka ışıklandırmalar, pano, fon, çiçekli tag olacaktır. Bunları hep bir konsept doğrultusunda tercih etmelisiniz.

Nişan organizasyonunda yapacağınız ikramlıklarda da herkesin rahatlıkla yiyebileceği yiyecekler tercih edebilirsiniz. Bunlar genel olarak tartöletler, kurabiyeler, poğçalar, börekler, tartlar, sarmalar ve kekler oluyor. Tabi yanlarında yine herkesin rahatlıkla seçim yaparak içebileceği içeceklere de yer vermelisin. Kola, fanta, gazoz, meyve suları, sodalar seçeceğin içeceklerden bazıları olabilir.

Peki ya nişan pastası? Gecenin sen dışında yıldızı olacak bir başka şeyde nişan pastaları. Konseptinize en uygun şekilde seçeceğiniz pastanın davetli sayınızı da uygun olmasına dikkat ediniz. Konseptinize uygun renkler ve şekillerle size en uygun pastayı sipariş verebilirsiniz. Bir organizasyon firması ile çalışacaksanız da firmanın her konsepte uygun maket pastaları vardır. Bu pastalardan da seçim yapabilirsiniz.